Windows XP için Steam linki

Windows XP kullanıyorum ve Steam indirmek istiyorum. Link atabilecek var mı? Sistemim eskide biraz. Merak edenler varsa sistemim şu.

Pentium 4 3.0GHz.
2 GB RAM DDR2.
Palit GeForce 8800GS.
160GB harddisk.
Gigabyte G31 anakart.
Hocam ben benzer özelliklere sahip bir bilgisayara Windows 10 kurmuştum. Sadece anakart ve ekran kartı farklıydı. Windows 7 kurun kaldırır.

Düzenleme: Tamam bende olan işlemci HT olan sürümüydü maalesef pek iyi performans vermez fakat denemekten zarar geleceğini zannetmiyorum.

Windows XP kullanıyorum ve Steam indirmek istiyorum. Link atabilecek var mı? Sistemim eskide biraz. Merak edenler varsa sistemim şu.

Pentium 4 3.0GHz.
2 GB RAM DDR2.
Palit GeForce 8800GS.
160GB harddisk.
Gigabyte G31 anakart.

Bence Win 7 Home Basic kur ama bulabilirsen 1 tane DDR2 2 GB RAM daha al hem rahat edersin.

Kurulumu yaparsın ama ne kadar rahat kullanabilirsin? RAM'lerin 2 GB ve muhtemelen en fazla 800 MHz, işlemcin tek çekirdekli. En güzeli o sisteme hafif bir Linux distrosu kurulması.

Geçen sene 1 GB RAM onboard ekran kartı ile Win 7 de internet işlerimi halledebiliyordum bence bu sistem tam Win 7 sistemi.

Hocam sisteminize Win 7 kurmayı deneyin.
XP için destekler kesildi o yüzden Win 7 indirin.
Steam arayuzunde çok zorlanabilirsiniz RAM ve işlemci yüzünden ve ekran kartınız NVIDIA'nin ilk kartlarından ona gore oyun indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı