Windows XP kablosuz ağ oluşturma sorunu

ReSSaMM

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Windows XP işletim sistemli masaüstü bilgisayarım var. Normalde bu bilgisayar kablolu olarak modemden internete bağlanıyorum fakat kablosuz olarak bağlanmak istediğimde birçok ayarlar ile oynamama rağmen beceremedim. Mevcut olan kablosuz ağları da göremediğim için kendi ağıma bağlanamıyorum. Kablosuz ağ kurulumunu da yaptım fakat kabloyu çektikten sonra ağ kesiliyor, kablosuz olarak bağlanmıyor. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olursanız memnun olurum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir çözümü var, hiç ayar yapmaya da gerek kalmıyor. Windows 8.1'e geçiyorsun ve driver yüklemeden, ayar yapmadan kullanmaya başlıyorsun. Bu kadar basit.

Bilgisayar eski zaten. Her zaman kullandığım ayrı bir bilgisayarım mevcut fakat bu bilgisayarı da ara sıra kullanırım lazım olur diye masrafsız bir çözümünü arıyorum. Çünkü Windows 8.1 baya pahalı, eski bir bilgisayara almaya gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı