Windows XP sistemde Google Chrome "saatiniz ileri" hatası

Saglam3434

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sabah kalktığımda BIOS hatası veriyordu bilgisayarım. BIOS pilini değiştirdim, bilgisayara format attım. Saati düzelttiğim halde Google Chrome saat hatasını düzeltemedim. 1 saat geriye aldım ileriye aldım düzeltemedim. Alttaki linkteki konudan da çözüme ulaşamadım sağ tık özellikler dediğimde öyle bir yer çıkmıyor. Firefox YouTube'da hata veriyor devamlı Chrome kullanıyordum onda da saat sorununu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    104,4 KB · Görüntüleme: 166
Merhabalar. Sabah kalktığımda BIOS hatası veriyordu bilgisayarım. BIOS pilini değiştirdim, bilgisayara format attım. Saati düzelttiğim halde Google Chrome saat hatasını düzeltemedim. 1 saat geriye aldım ileriye aldım düzeltemedim. Alttaki linkteki konudan da çözüme ulaşamadım sağ tık özellikler dediğimde öyle bir yer çıkmıyor. Firefox YouTube'da hata veriyor devamlı Chrome kullanıyordum onda da saat sorununu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam Windows 7 ve altı sistemlere destek yok diye biliyorum.
Forumda*

Bununla sertifikaları güncelleyin. :) genellikle sertifikalar güncel olmadığı için bu hatayı vermektedir.

Allah razı olsun Allah ne muradınız varsa versin çoookk teşekkür ederim düzeldi vallahi sorun :))

Geri
Yukarı