Windows XP Taraftar Tema

Onur Aslan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Merhabalar eski bilgisayarımda windows xp kurulu ona galatasaray teması yüklemek istiyorum ancak diğer sitelerde linkler ölmüş sizde varsa yollayabilir misiniz?

Yani imzanızaki sisteme sahipseniz ( :yerlerde: ) ve hala XP kurulu bir bilgisayarınız varsa size hiç bir yardımda bulunamayacağım. Çünkü bu sistemi topladıysanız XP'nin çöplük olduğunu biliyor olmalısınız ve eski bilgisayarınızınkini de değiştirmelisiniz. Zatem Bırakın Xp'yi yakında Win 8'e bile desteğimiz bitecek.

Evet biliyorum ancak eski bilgisayarımı 10 yaşındaki kuzenime vereceğim ve rami düşük anakarta uygun ram bulamadım zaten fazla bir şey yapacağını zannetmem galatasaray teması yükleyim dedim sürpriz olsun

varmı teması olan

++++

Xp kullanıyor olabilir (Sakın Recep Baltaş duymasın :D) Bunda ayıp bir şey yok. Sanırım arkadaşın asıl demek istediği win XP ye destek bittiği için güncel işletim sistemlerine nazaran biraz daha güvensiz olması. (y) Onun dışında bence bir sakıncası yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı