Windows XP Kurmak

Expera

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ayakkabı Alt Taban Üreticisi
Laptopumda Vista kurulu XP kurmak istiyorum takıyorum Flashı boot etmiyor ama başka Windows sürümlerini boot ediyor. Yardımınızı beklemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın özellikleri nedir? Aksi taktirde güncel işletim sistemini kurmak daha mantıklı olacaktır.

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 güncelleme desteği bulunmuyor.
Linux işletim sistemlerini öneririm. Sistem özelliklerinizi ve kullanım amacınızı belirtin. Ona göre öneri sunalım.

Arkadaşlar şöyle bir durum var Acer Aspire 5315 marka bir leptop benim ilk bilgisayarım. 512 MB RAM var. Linux'u bile zar zor kaldırıyor donuyor. XP işletim sisteminde rahattı ama şimdi boot etmiyor.

Bu konularda pek bilgim yok ama ben de Windows Xp kullanıyorum 1GB Ram ile çok hızlı çalışıyor. Chrome ile internette çok rahat geziniyorum. Linuxun diğer işletim sistemlerini bilmiyorum ama yeni aldığım bir Notebook var 4GB Ram Asus marka Endless yüklü ama Xp'den yavaş çalışıyor. :rolleyes:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı