Windows Xp USB Format İçin Gerekli Program-Yazılım

USB ile format yapamazsan bu konuya bak : www.tnctr.com: Usb Flash Diskinizi Cd-Rom Yapın (Usb To Cd-Rom) - Her Zaman Gerekliler - TNC-TR

Not : Bu riskli bir işlemdir! Kararı sen ver. Ama yinede önerim ek bir optik sürücü alıp CD'den formatlaman. Günümüzde tak çıkar optik sürücüler var.
Allah aşkına nesi riskli bana anlatır mısın? 1-2 video izleyip kolayca yapabileceğin bir şey işletim sistemi yüklemek. Yok Tak-Çıkar sürücü al riske girmeymiş. USB'den bağladıktan sonra Flash Diskin CD Sürücüden farkı yoktur. Dosya sistemini diskten okuyan bir edevat sadece.

Allah aşkına nesi riskli bana anlatır mısın? 1-2 video izleyip kolayca yapabileceğin bir şey işletim sistemi yüklemek. Yok Tak-Çıkar sürücü al riske girmeymiş. USB'den bağladıktan sonra Flash Diskin CD Sürücüden farkı yoktur. Dosya sistemini diskten okuyan bir edevat sadece.
Eskiden denedim. Bir USB'yi elinden zor kutardım. USB'nin bir bölümü CD diğer bölümü USB yapmıştım. Ama işler çığrından çıktı. USB bölümü yok oldu. Programda USB bölümü olmadan çevirmek istemedi. Sonra konuyu açan arkadaşla konuştum. Teamviewer ile bağlandık. Yine yapamadık. Bende tam umudu kesmiştim. USB'yi son kez denedim ve çalışıyordu. Böyle bir riski var. (y)
Denemek istersen sen bilirsin. İşlem pek de kısa sürmüyor. 10-20 dakika sürdüğünü gördüm. Ama 4GB USB için 8 dakika gibi bir süreni alır.

İsmini yanlış hatırlamıyorsam winsetup diye bir program vardı zamanında o program ile başarılı kurulum yapmıştım.

Konunun çözüldüğünü fark etmemisim haklısın.Ancak söylediğim program USB belleğe XP yazmaya yarıyor.Tam adı da winsetup from usb.

Windows program ile kurulmaz. Hemde arkadaş sorunu çözmüş. Gereksiz mesajlarla konuyu kirletme.
Hort olacak kusura bakılmasın ama bu ne cahil üslubudur böyle?
Hem söyleneni anlamamışsın hem de gereksiz mesajla konuyu kirletme diyorsun?
Arkadaşın bahsettiği WinSetup ile kurulum işlemi kolayca yapılabiliyor.
Azıcık saygı lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı