Windows XP USB'den çalıştırılabilir mi?

ayberk2310ofpc

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 gb ram 120 gb hikvision c100 sata 3 ssd intel core i5 2430m 2.40 ghz intel hd graphics 3000
Meslek
pc
Arkadaşlar USB belekten nasıl XP çalıştırabilirim? Bir yöntem var mı? Nostaljik ve her yerde kullanmak için yapmak istiyorum.

Not: Şimdi VirtualBox dene, Windows 7 yap demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sitede birçok windows sürümü var USB den çalışan. İnceleyebilirsiniz. Bu linkteki de tam sizin istediğiniz şeydir.

Live istemiyorum Windows to GO gibi

Live CD indirsem aynı Linux'te yaptığımız gibi persitence işlemine benzer bir yol var mı?

Mesela bunu buldum

Son düzenleme:
Live istemiyorum Windows to GO gibi

Live CD indirsem aynı Linux'te yaptığımız gibi persitence işlemine benzer bir yol var mı?

Mesela bunu buldum
Hocam live cd dediğiniz de öyle zaten. USB üzerinden açıp kullanıyorsunuz. Bu attığınız linkteki ile aynı. Live dedikleri sadece kendince düzenleyip o ismi vermişler.

Farkındayım şunu deneyeceğim Rufus ile yazdırıp USB'yi 32 GB'den 30 GB'ye bölüp programları 30 GB'ye böldüğüm birime atmaya ve bu linkteki ISO Rufus yazmıyor 2. versiyonunu deneyeceğim

Bu V2

Türkçe Wi-Fi destekleyen orijinal XP temasına ship ISO öneriniz var mı kxpe 1 ve 2 Rufus desteklemiyor

bu live cd mi Windows XP Professional SP3 x86 - Integral Edition 2023.11.26

Windows XP görünümünde Windows 10 buldum
Nexus liteos

Nexusliteos 11 sürümünde Windows to GO vardı acaba bu sürmüde Windows to GO yapıp USB'den açsarmı

Son düzenleme:
Arkadaşlar USB belekten nasıl XP çalıştırabilirim? Bir yöntem var mı? Nostaljik ve her yerde kullanmak için yapmak istiyorum.

Not: Şimdi VirtualBox dene, Windows 7 yap demeyin.
Çalıştırılabilir ama biraz uğraştırıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar USB'den Windows XP çalıştırmayı başardım.
Live CD değil, Windows XP Professional spı3 X86.

Geri
Yukarı