Windows XP'de Ethernet Sürücümü Kuramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serkan Özcan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar xp format attım bilgisiyarıma ethernet driverlerini kurarken hata veriyor şöyle windows xp bu sürücü dijital olarak imzalanmadı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xp'mi? Yarın windows 10 çıkıyor siz hala xp derdindesiniz. En kısa sürede Xp'den kurtulun!

Arkadaşlar Windows 8.1 yaptım ama faydası yok acayip kasıyor.

Sistem özellikleriniz nedir ? Kasmaması lazım.

Sistem özelliklerinizi yazmamışsınız, birde XP nedir ya? XP mi kaldı artık. Yarın Windows 10 geliyor siz XP' ye Driver kurmaya uğraşıyorsunuz. Hemen en azından Windows 8.1' e geçin. (y)

Xp kuran adam keyfinden kurmuyordur. Belli ki sistem eski, Windows 8 kur demenin mantigini cozemedim.
----
Soruya donecek olursak;

Benim bildigim Xp zaten ethernet surucusunu kendisi yukluyor, taniyor yani. Ayrica kurmaya gerek yok.

Ethernet driverı dediğin eğer anakart üzerindekiyse anakart cdsinin içinde mutlaka olur.
İnternete bağlanma şansın varsa Driver Magic adında driver bulma programı var, ayrıca eksik veya güncel olmayan driverları da söylüyor tavsiye ederim.
Daha önce o cd ile format atmadıysan Xp çok eski versiyonda olabilir. Senin bilgisayara göre tabi.

Mehmet aslında şöyle olmuştu. Yıldırım düştü, ethernet kartı yandı, yeni alıp taktım. Driveri cd sinden kurarken "Windows xp bu sürücü dijital olarak imzalanmadı" böyle diyor, kurmuyor. Güncel sürümünü nereden bulabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı