Windows yanına kurulabilen Linux önerisi

Ya kanka hata veriyor donuyor bu napayim?
Baska varmi onerecegin?

Donma yapması sistemden olacağını sanmıyorum, belki ISO hatalı inmiştir, MD5 kontrolü yaptın mı?

Ağı yapilandir kismi baya bekledi bide verilerim var önemli.

Canlı oturumda zaten ağ olur, neden ağ'ı yapılandır gibi bir şeyden uğraştın?
ISO hatalı inmişe benziyor, MD5 kontrolü yapın.
Senin indirdiğin ISO'nun md5 infosu bu.
6f0573b3c21571def6d2a8564680b9e7

Buradan bu aracı indir, indirdiğin ISO'yu göster, sonucu yukarıdaki info ile birebir aynı olmalı, aynı değilse yeniden indirmen gerekir.
WinMD5 Free - Windows MD5 Utility Freeware for Windows 7/8/10

Eğer sonuç aynı ise alttaki dağıtımı da deneyebilirsin, bu da 32 bit , oldukça hafif ve kullanışlı.
Ubuntu LXLE

Takipteyim, umarım başarırsın, indireceğin 32 bit Lxde senin bilgisayarı uçurur.
Kanka ben bölümleme ekraninda 468 gb lik ve 30 gblik iki bolum vardi 30 gbliye kurdum bir tane disk var pcde bnm veriler gitmedi demi
Donma yapması sistemden olacağını sanmıyorum, belki ISO hatalı inmiştir, MD5 kontrolü yaptın mı?

Canlı oturumda zaten ağ olur, neden ağ'ı yapılandır gibi bir şeyden uğraştın?
ISO hatalı inmişe benziyor, MD5 kontrolü yapın.
Senin indirdiğin ISO'nun md5 infosu bu.
6f0573b3c21571def6d2a8564680b9e7

Buradan bu aracı indir, indirdiğin ISO'yu göster, sonucu yukarıdaki info ile birebir aynı olmalı, aynı değilse yeniden indirmen gerekir.
WinMD5 Free - Windows MD5 Utility Freeware for Windows 7/8/10

Eğer sonuç aynı ise alttaki dağıtımı da deneyebilirsin, bu da 32 bit , oldukça hafif ve kullanışlı.
Ubuntu LXLE
Kanka ethernet kabloyu çıkartıp kur dedim ve grub önyükleyiciyi açtım f yapmadan kurdum veriler gitmemiştir demi şuan kurulum bitiriliyor da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı