Windows Yerel Bilgisayar üzerindeki Windows Defender Hizmetini Başlatamadı

hsakyar

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu hatayla karşılaşıyorum. 1-2 Ay önce bilgisayarımda virüs vardı bilgisayar çok kötü durumdaydı sıfırladım windows.old klasörü oluşturdu falan neyse o zamandan beri virüs hayla gitmemiştir gibi bir düşünce var içimde defalarca taradım. Değişik antivirüs programları ile birşey çıkmadı daha birçok hata var bilgisayarda 1-2 ay geçmesine rağmen sistem geri yükleme gibi bir olay varmış o olayı bir düşündüm sistem güncelleştirmeleri güncel ne yapmalıyım sizce ? DirectX programınıda yükleyemiyorum yardımcı olur musunuz. ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,3 KB · Görüntüleme: 559
Son düzenleyen: Moderatör:
Başka antivirüs yüklüyken Windows Defender devre dışı kalıyor. O yüzden böyle bir hata alıyorsunuz. Ayrıca Windows.old klasörü sıfırlama sonrası eski sistemden kalan Windows işletim sisteminin oluşturduğu program files gibi klasörleri içeriyor. İçinde kişisel dosyalarınızın olmadığından emin olduktan sonra C sürücüsüne sağ tıklayıp özellikler > disk temizleme > sistem dosyalarını temizleme seçeneğini seçip eski işletim sistemine ait dosyaları silebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı