Çözüldü Windows yönetici izni istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YILSUK11

Kilopat
Makaleler
1
Bilgisayarımda başlangıç uygulamaları gözükmediği için sfc/scannow diye bir komutu komut sistemine ye yazma girişiminde bulundum. Ancak komut sistemi "you must be an administrator running a Console session in order touse the sfc Utility. " hatasını veriyor. Bunu nasıl çözebilirim? Orijinal ve güncel Windows 10 Home kullanıyorum.

Çözüm
CMD'ye sağ tıklayıp yönetici olarak başlat.

Yönetici hesabında değilsen yönetici hesabına geç.
Bilgisayarımda başlangıç uygulamaları gözükmediği için sfc/scannow diye bir komutu komut sistemine ye yazma girişiminde bulundum. Ancak komut sistemi "you must be an administrator running a Console session in order touse the sfc Utility. " hatasını veriyor. Bunu nasıl çözebilirim? Orijinal ve güncel Windows 10 Home kullanıyorum.
Birden fazla kullanıcı oluşturdunuz mu?

CMD'yi yönetici olarak başlatman gerek.

Geri
Yukarı