Windows yükleme ekranı sonrası sistem siyah ekranda kalıyor

chnakt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, PC açılırken Windows yükleme ekranı sonrası siyah ekranda kalıyor, kasa üzerinden yeniden başlatmadıkça masaüstü gelmiyor. Kapatıp açınca oluyor sadece bu sorun. Bütün güncellemeler ve driverlar yüklü. Ekran siyah ama alt+F4 yapınca yön tuşlarıyla ekranı görmeden komut verebiliyorum, aslında masaüstü açılıyor fakat yeniden başlatmadıkça görüntü gelmiyor. Format atıp temiz kurulum yaptım fakat sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim kurdum, kapatıp açtım ama maalesef yine aynı sorun devam ediyor.

Ekran kartı için sürücü kurdunuz mu? Üstüne onu kurmanız lazım. Kart nedir?

Benim kaçırdığım bir nokta olmuş, görüntü yokken komutları algılıyorsa sistem ile alakalı değildir, kablo veya dönüştürücüden kaynaklanıyordur.

Benim kaçırdığım bir nokta olmuş, görüntü yokken komutları algılıyorsa sistem ile alakalı değildir, kablo veya dönüştürücüden kaynaklanıyordur.
Evet kurdum. NVDİA GTX 750Tİ. Benim de anlamadığım konu yeniden başlatınca yada reset atınca hiçbir sorun olmuyor ama kapat diyip tekrar açınca bu sorun neden oluyor..

Denedim displayport ile bağlıydı HDMİ taktım yine aynı...

Geri
Yukarı