Windows yüklenmiyor - C:/Sources/install.wim dosyasını açamıyor

Helvean

Hectopat
Daha fazla  
Beyler akşam akşam delirmek üzereyim harbiden. Sorun üstüne sorun. Bilgisayar bugün elime ulaştı ve toplandı. DreamSpark'tan indirdiğim windows 8.1'i uefi olarak flash belleğe atmıştım. Şimdi bilgisayara yüklemeye çalıştığımda "Windows, gereken C:/Sources/install.wim dosyasını açamıyor. Dosya bozuk veya eksik olabilir.... Hata kodu: 0x80070570". Bu hatayı veriyor. Hatayı aldıktan sonra bu siteden windows 8.1 'i indirdim rar dosyası olarak. Ve şimdi de winrar "arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı" diye hata veriyor. Bir yardım edin acilen lütfen, delirmek üzereyim...

WinRAR 5.00 kullan. Dosyayı öyle sıkıştırdık. Zaten indirme kısmında da belirttik ama "gözünden kaçmış" :)
Doğrudur gözümden kaçmış olabilir. Sabahtan beri bilgisayarla uğraşıyorum hala açamadım bir :D. Öfke insanın gözünü kör ediyor harbiden, neyse 5.00 ile deneyeyim bir inşallah bir sorun çıkmaz. Teşekkürler :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı