Windows yükleyici "Getting Windows ready don't turn off your Computer"'de takılı kaldı

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı sabahlar.
Bilgisayarımda nexus Lite Windows 10 OS yüklü dün gece bilgisayarıma Kali terminali yüklerken güncelleme hatası aldım ve bilgisayarı güncelledim bugün sabah bilgisayarı kapatacaktım güncellemeler olsun diye yeniden başlatayım dedim yaklaşık 1 - 1.30 saattir "getting Windows ready don't turn off your Computer" yazısıyla bakışıyorum, imleci oynatabiliyorum ve üstünde ilerledigine dair hiçbir ibre veya işaret yok sadece yazı var ne yapmalıyım?

Hayırlı sabahlar.
Bilgisayarımda nexus Lite Windows 10 OS yüklü dün gece bilgisayarıma Kali terminali yüklerken güncelleme hatası aldım ve bilgisayarı güncelledim bugün sabah bilgisayarı kapatacaktım güncellemeler olsun diye yeniden başlatayım dedim yaklaşık 1 - 1.30 saattir "getting Windows ready don't turn off your Computer" yazısıyla bakışıyorum, imleci oynatabiliyorum ve üstünde ilerledigine dair hiçbir ibre veya işaret yok sadece yazı var ne yapmalıyım?

1 saat 45 dakika bekledim. Pes etmeyip beklemelisiniz. En son tam pes edip PC kapatacakken anakartın ekranını gördüm. Biraz daha bekleyip PC kapa aç yapabilirsiniz. Fakat windows bozulabilir.

Ek olarak internetiniz kesilmiş olabilir mi? İnternet olmadığı için indiremiyordur belki.

1 saat 45 dakika bekledim. Pes etmeyip beklemelisiniz. En son tam pes edip PC kapatacakken anakartın ekranını gördüm. Biraz daha bekleyip PC kapa aç yapabilirsiniz. Fakat Windows bozulabilir.

Ek olarak internetiniz kesilmiş olabilir mi? İnternet olmadığı için indiremiyordur belki.

Ethernet kablosu sapasağlam ve ışığı yanıyor modem arayüzüne giriyorum kablolu bağlantılarda bilgisayarım gözüküyor internet de var.

Ethernet kablosu sapasağlam ve ışığı yanıyor modem arayüzüne giriyorum kablolu bağlantılarda bilgisayarım gözüküyor internet de var.

Biraz daha beklemekte fayda var. Eğer çok uzadıysa kapatıp açmak son çare gibi duruyor. Bilgisayar açıladabilir formatlamanızda gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı