Windows yüklü Macbook'a macOS kurmak

Dediklerinizi yaptim ama usb secince ekran siyah oluyor 10 saniye sonrada kapaniyor pc nasil yapabilirim

yani boot ekranına kadar geliyorum üstünde usb yazan apple logosunun üstüne gelip enter lıyorum sonra dediğim şekilde ekran kararıyor(cihaz çalışmaya devam ediyor) sonra 10 15 saniye öyle kalıp kapanıyor

Cihazının benim paylaştığım model ile aynı olduğuna emin misin?
Her ihtimale karşı Sierra yerine El Capitan ile dene.
OS X El Capitan RAW 10.11.6 Güncel Kurulum İmajı
Kesinlikle senin paylastigin cihazla ayni neyse bi el capitanı deniyim somucu yazarim

Alt tusuna basarak kurulum ekranina girebildim ama kurulumu yapamiyorum bu hatayi veriyot "OS X Base System üzerinde yükleme için yeterli boş yer yok"

Disk kapasiten yetmiyor olabilir. Diskini Mac OS X Günlüklü olarak biçimlendirmelisin. Kurulum ekranında disk izlencesinden yapabilirsin. İşe yarayabilir.

Sil diyeceksin dosya türü çıkacak karşına oradan da Mac OS X Günlüklü seçeceksin.
kurdum hersey tamamda bootcamp ile windows kurucam ayriyetten ama bootcampi actigimda "Başlangıç diski tek bir bölüntü olarak bölüntülenemiyor veya geri yüklenemiyor." hatasi verdi nasil cozucem bunu

kurdum hersey tamamda bootcamp ile windows kurucam ayriyetten ama bootcampi actigimda "Başlangıç diski tek bir bölüntü olarak bölüntülenemiyor veya geri yüklenemiyor." hatasi verdi nasil cozucem bunu yardım edermisiniz lütfen

Merhaba. Alimde Macbook A1181 var. Windows yüklü idi üstünde. Şu an açıldığında mavi ekran üzgün işareti var :(
Ben bu bilgisayara iki gündür OS X kurmak istiyorum ama kuramadım.
İndirmediğim dosya kalmadı. Ya soru işareti çıkıyor yada daire içinde çizgi. USB'ye yazdım ama bilmeyince olmuyor. Daha önce Compaq bilgisayara iatkos kurmuştum ama buna ne yaptımsa kuramadım.
images.png
mac-folder-questionmark-screen-icon.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cihazın modeli nedir ? Bunu öğrenin. Buna uygun macOS sürümünü indirip Transmac ile USB belleğe yazarak kurulum yapabilirsiniz.

Mesela Sierra:

Kod:
https://thepiratebay.org/torrent/15789346/MacOs_Sierra_GM
aynı sorun bende de var macbook air a1370 diye bir model var elimde içerisinde windows 7 yüklü hangi os sürümüne uyumlu oldugunu nasıl öğrenebilirim

Geri
Yukarı