Rehber Windows Zararlı Yazılım Temizleme

Ben rkill kurdum CMD açıldı bir süre aşağı indi durdu Rkill.txt açıldı sonra ne oldu anlamadım.

Hemen hemen her şeyin bulunması ve güncel olması açısından güzel bir rehber bana göre. Ayrıca Malwarebytes Anti-Rootkit hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha beta aşamasında sanırım.

Dün video çevirme sitelerinden birkaç video indirdim. Bugün antivirüs programında Tam Tarama yapmak isterken bilgisayar kendisini kapatıyor. Güvenli Mod'da açıp KVRT ile 80 dakika tarama yaptım, normal modda Malwarebytes ile 2 defa, ESET ile 1 defa tarama yaptım bir şey bulamadı.

Rescue Disk toollarını kullanmanızı öneririm.

Hemen hemen her şeyin bulunması ve güncel olması açısından güzel bir rehber bana göre. Ayrıca Malwarebytes Anti-Rootkit hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha beta aşamasında sanırım.
TDSS Killer ve MBAM Anti-Rootkit gibi araçların deneyimsiz kullanıcılar tarafından kullanılmasını önermiyorum. False-positive oranları yüksek olduğu gibi sistemi çökertecek güçtedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…