Windows10 için Microsoft Office nasıl kullanılır?

nneutronn

Centipat
Merhaba herkese, internet üzerinden Microsoft Office indirmiştim galiba kullanım süresi doldu şu an hiçbir şey yapamıyorum ne yazı yazabiliyorum ne farklı bir şey siyah pencereli bir Word geliyor önüme? İnternetteki fiyatları maalesef veremem. Microsoft Office uygulamalarını nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, internet üzerinden Microsoft Office indirmiştim galiba kullanım süresi doldu şu an hiçbir şey yapamıyorum ne yazı yazabiliyorum ne farklı bir şey siyah pencereli bir Word geliyor önüme? İnternetteki fiyatları maalesef veremem. Microsoft Office uygulamalarını nasıl kullanabilirim?
Office online kullanabilirsiniz.

Google'ın ücretsiz Office programları mevcut pcye de indirebiliyorsunuz, Office kullanmak şart değil artık ve Google uygulamalar yeterli olacaktır.

En fazla korsan yolla etkinleştirirsiniz, kendi sorumluluğunuzda. Onun dışında bulabilirseniz enterprise sürümlerini kullanabilirsiniz, onlarda lisans sorunu yok, her açılışta etkinleştirilmediğine dair uyarı veriyor, ancak çalışıyor.
Alternatif olarak Libre Office'i deneyebilirsiniz, ücretsizdir ancak yavaştır. Yine de işinizi görür.

İnternetteki Office'de yapın işlerinizi.

Google Play'den OneDrive Premium satın alırsanız aylık 17,99 TL karşılığında 1 TB bulut alanı ile birlikte Office 365 programlarını Microsoft hesabı ile kayıtlı olarak kurup kullanabiliyorsunuz. Bulutla da entegre olduğu için temiz yoldan işinizi halledebilirsiniz. İlk bir ay ücretsiz, ben aldım ve kullanıyorum, tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı