Windows7 driver yükleyemiyorum

cr4wLy

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma Windows7 format attım ve format sorunsuz tamamlandı. Format sonrası driverları indirmek için internete bağlanmaya çalıştım ama ağ kartı driverı olmadığı için internete bağlanamadım. Driverları indirmem için internete bağlanmam lazım ama internete bağlanmam için de driverı kurmam lazım. Bu arada bilgisayar herhangi bir USB flash disk vb. tanımıyor. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma Windows7 format attım ve format sorunsuz tamamlandı. Format sonrası driverları indirmek için internete bağlanmaya çalıştım ama ağ kartı driverı olmadığı için internete bağlanamadım. Driverları indirmem için internete bağlanmam lazım ama internete bağlanmam için de driverı kurmam lazım. Bu arada bilgisayar herhangi bir USB flash disk vb. tanımıyor. Yardım edebilir misiniz?
Telefondan şu linki indir Download Intel® Network Adapter Driver for Windows 7*
sonra telefonu bilgisayara bağlayıp o dosyayı al kur.

Anakartının marka modelini söyliyebilirsen sana driver linki atarız. Sende onu telefondan veya başka bir bilgisayardan indirip flash bellek yardımıyla bilgisayarına atar ve kurulumunu yaparsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı