Windows'a Big Sur kurulursa Monterey güncellemesi gelir mi?

kaiserfrankstein

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün Windows işletim sistemi yuklu bilgisayarıma macOS Big Sur kurmayı düşünüyorum ama kafamda deli sorular var?
1- macOS Big Sur'u kurduğumda bilgisayarım MacBook'lardaki güncellemelerin hepsini alacak mi? Güncellemeler konusunda bir sıkıntı yasar miyim?
2- bilgisayarıma macOS Big Sur'u kurduğumda sonbaharda çıkacak olan monterey güncellemesini alır miyim yoksa en baştan monterey kurulumu mu yapacağım?
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sağlıklı günler...

Yeni Nvidia ekran kartlarını desteklemiyor ve Ryzen işlemcilerde hatırladığım kadarıyla config atıyorsun. Bende R7 2700x ile GTX1080 vardı kurmayı çok istedim fakat ekran kartından dolayı kuramadım.

Yeni Nvidia ekran kartlarını desteklemiyor ve Ryzen işlemcilerde hatırladığım kadarıyla config atıyorsun. Bende R7 2700x ile GTX1080 vardı kurmayı çok istedim fakat ekran kartından dolayı ku
Yeni Nvidia ekran kartlarını desteklemiyor ve Ryzen işlemcilerde hatırladığım kadarıyla config atıyorsun. Bende R7 2700x ile GTX1080 vardı kurmayı çok istedim fakat ekran kartından dolayı kuramadım.
nvidia mx250 ekran kartı var bende o zaman hiç uğraşmayayım

Donanım bilgilerini buradaki forumda paylaşırsan, uyumlu olup olmadığını veya hangi sürümü kurman gerektiğini söyleyeceklerdir. Eski Nvidia kartları destekliyor diye hatırlıyorum.

Yeni Nvidia ekran kartlarını desteklemiyor ve Ryzen işlemcilerde hatırladığım kadarıyla config atıyorsun. Bende R7 2700x ile GTX1080 vardı kurmayı çok istedim fakat ekran kartından dolayı ku
nvidia mx250 ekran kartı var bende o zaman hiç uğraşmayayım
Donanım bilgilerini buradaki forumda paylaşırsan, uyumlu olup olmadığını veya hangi sürümü kurman gerektiğini söyleyeceklerdir. Eski Nvidia kartları destekliyor diye hatırlıyorum.
Hocam aklıma takıldı şimdi ben macOS big surun eski sürümünü yüklesem yeni sürümüne otomatik olarak güncelleme geliyor mu ? Yanı MacBook’larda ki güncellemeleri alir miyiz

Windowslarda kurulu macOS isletim sürümü macbooklarda olduğu gibi güncelleme alır mi ?
Sanırım güncelleniyor, tam bilgim yok. osxinfo forumunda
Sanırım güncelleniyor, tam bilgim yok. osxinfo forumunda sorabilirsin.
Yakında monterey çıkacak acaba big suru yüklemekle hata mi yapıyorum. Şimdi tekrardan format atıp monterey yüklemek zorunda kalacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı