Windows'a Mac OS X kurmak

Son düzenleyen: Moderatör:
Unibeast orjinal Mac olarak açıklalanabilir. Sistemi orjinal apple bilgisayarmış gibi tanıtır. Bir bakıma kandırmaca... ML3U ise uefi anakartlar için tasarlanmış işletim sistemine modifiye yamalar yapılarak pc ye uyarlanmış işletim sistemi diyebiliriz.

Bizde gerekli rehberler varken neden kulağınızı kafanızın arkasından tuttuğunuzu anlayabilmiş değilim. Yukarıda gerekli bağlantıyı verdim. Okursanız okuyun, okumazsanız siz bilirsiniz...

hocam windowsa mac kurulduğunda genel işlevinden noksanlık oluyormu? mesela wifi falan çalışıyor mu?

Selamlar, 500 gb diskin 150 gb bölüntü üzerinde iatkos 10.7.5 Mac os kurulu, 320 kısmına Win 7 kurdum stabil calısıyor. Fakat bu kezde Mac artık açılışta hiç bir şekilde (alt yardımcı tuş acılışı) görünmüyor. Bir önerisi olan varsa sevinirim. Teşekkürler.

(Gigabyte anakart, i5 işlemci)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek istediğini tam anlamadım. Biraz daha ayrıntı ile açarmısın?

Merhaba, aldıgım hackintosh üzerinde çalışan mac os vardı, bölünmüş diger kısmına kendim win 7 kurdum, fakat bu kezde acılıs direkt windows ile devam ediyor. Alt tuşu ile çift işletimi gormek için müdahale edilmiyor. Sıkıntı budur

Hackintosh'u orjinal Mac gibi kullanamazsın alt yardımcı tuşu haliyle açılışta çalışmaz... Macintosh'larda çalışıyor... Hackintosh sistemlerde bootloader açılışta iki sistemide gösterir eğer düzgün yüklediysen sağ ve sol ok tuşu ile seçim yaparsın.

Hackintosh'u orjinal Mac gibi kullanamazsın alt yardımcı tuşu haliyle açılışta çalışmaz... Macintosh'larda çalışıyor... Hackintosh sistemlerde bootloader açılışta iki sistemide gösterir eğer düzgün yüklediysen sağ ve sol ok tuşu ile seçim yaparsın.

Bilgi için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı