Windowsapps klasörünün boş olmasına rağmen 100 GB gözükmesi

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
G klasörümde Windowsapps var, yani Microsoft Store klasörü. Bu klasöre sağ tıklayıp özellikler yaptığımda 0 Bayt olarak gözüküyor. Ayrıca üstteki Program Files klasörü de aynı şekilde. Fakat ben bu klasörleri silmek istediğimde düz hesap 100 GB dosya gözüküyor ve windowsapps olduğu için de silemiyorum. İzin gerekiyor. Dosyanın içine de giremiyorum. Ben bunun içinde ne olduğunu nasıl öğrenebilirim? İçinde Forza Horizon 4 falan olma ihtimali var. İki tane ekran görüntüsü koyuyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Bu arada Forza Horizon 4'ü oynadıktan sonra format attım yani kurulu değil, sadece klasörde olma ihtimali var. Microsoft Store'den boyutu büyük oynadığım oyun sadece oydu.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Büyük ihtimalle içindekiler gizlidir dosya seçeneklerinden korunan işletim sistemlerini göster seçeneğini aktif ederseniz içindekileri kolayca görebilirsiniz.

Görünümden gizli dosyaları göster seçeneğini seçin. Sonra klasörde sağ tıklayıp güvenlik sekmesinde gelişmiş kısmından sahipliği kullanıcı adınıza geçirin klasörün içindekileri görürsünüz. Silmek içinde linktekini kullanın.

https://down.gezginler.net/1881-Unlockerx64_1.9.2.msi

Yaptım, teşekkürler. Bende zaten dediğinizi yapıyordum ama izni Administrator'a veriyordum. Kendime verdim ve oldu. İçinde Forza Horizon 4 varmış bu arada. Bunu yedekten yüklemenin bir yolu yok değil mi? Microsoft Store tam bir hayal kırıklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı