Windows'da hiçbir şey düzgün çalışmıyor

Umutx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1 hafta önce falan PC topladım. Her şey güzel gidiyordu fakat 2-3 gün önce işletim sisteminde sıkıntılar çıkmaya başladı. İşletim sistemi kurulu geldi ve crack atılmış. Önce Spotify çalışmamaya başladı. Sonra sıfırlama menüsüne girdim o çalışmamaya başladı. En son hiçbir oyun açılmamaya başladı. Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza temiz bir şekilde Windows kurmanız sorunu çözecektir. Hangi crack programı kullanıldı ise, şu an kurulu olan Windows'a ciddi zararlar vermiş.

Temiz kurulum yapacağım ama tek sıkıntı şu; yaklaşık 150gb'lik oyun yükledim. Bilgisayar 1 hafta açık kaldı. İndirme hızım 500kb civarında. Tekrardan indirme yapmak istemiyorum açıkcası.

Temiz bir kurulum yapın. Diskinizi sıfırlayın ve:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları takip ederek sıfırdan bir kurulum gerçekleştirin. Korsan yazılımlar aracılığıyla yüklenmiş Windows'u düzeltmenin başka bir yolu yok.

Merhabalar, 1 hafta önce falan PC topladım. Her şey güzel gidiyordu fakat 2-3 gün önce işletim sisteminde sıkıntılar çıkmaya başladı. İşletim sistemi kurulu geldi ve crack atılmış. Önce Spotify çalışmamaya başladı. Sonra sıfırlama menüsüne girdim o çalışmamaya başladı. En son hiçbir oyun açılmamaya başladı. Çözümü var mıdır?

İlk defa bilgisayar aldığımda satan arkadaş "bak dikkat et crack yükleme. Cihazı kitliyor artık." Demişti. İnanmamıştım. Sonra bütün programları crack yükledim. Format atmadan düzelmemişti.

Temiz kurulum yapın. Mümkünse ucuz W10 oem key kullanıp orjinal kullan. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı