Windows'da ses açılıp kısılırken şarkı adı nasıl gösterilir?

EfeGL

Hectopat
Daha fazla  
Selam, tam olarak nasıl açıklıycam bilmiyorum ama FN+F10 gibi ses kısma açma vs. tuşları kullanırken sol üst tarafta sekme gözüküyor. Olmasını istiyorum. Spotify için özellikle beğendiğim şarkıların ismine bakıyordum ama çıkmıyor. Nasıl bir çözüm olur? Örnek fotoğraf. Böyle gözükmesini istiyorum.

1653220540244.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, tam olarak nasıl açıklıycam bilmiyorum ama FN+F10 gibi ses kısma açma vs. tuşları kullanırken sol üst tarafta sekme gözüküyor. Olmasını istiyorum. Spotify için özellikle beğendiğim şarkıların ismine bakıyordum ama çıkmıyor. Nasıl bir çözüm olur? Örnek fotoğraf. Böyle gözükmesini istiyorum.

Eki Görüntüle 1396067
Normalde win8den itibaren olan bir özellik gözükmesi lazım

Sadece Spotify'da mı sorun var? Mesela Youtube videolarında gösteriyor mu bu arayüzü?

Eğer sorun sadece Spotify'da ise:

Spotify uygulamasını açın. Sol üstteki üç noktadan Düzenle>Tercihler 'e gelin. Açılan sayfada "Görüntüle" kısmını bulun, "Medya tuşlarını kullanırken masaüstü yerleşimini göster" butonunu aktif yapın.

Sadece Spotify'da mı sorun var? Mesela YouTube videolarında gösteriyor mu bu arayüzü?

Spotify uygulamasını açın. Sol üstteki üç noktadan düzenle>tercihler'e gelin. Açılan sayfada "görüntüle" kısmını bulun, "medya tuşlarını kullanırken masaüstü yerleşimini göster" butonunu aktif yapın.

Hepsinde gözükmüyor.
Normalde Win8'den itibaren olan bir özellik gözükmesi lazım.

Bilmiyorum Windows 11 kullanıyorum sadece sağ alttan tıklayınca gözüküyor alt tarafta.
Sadece Spotify'da mı sorun var? Mesela YouTube videolarında gösteriyor mu bu arayüzü?

Spotify uygulamasını açın. Sol üstteki üç noktadan düzenle>tercihler'e gelin. Açılan sayfada "görüntüle" kısmını bulun, "medya tuşlarını kullanırken masaüstü yerleşimini göster" butonunu aktif yapın.

Dediğiniz seçenek açık fakat hiç gözükmüyor :D

Eki Görüntüle 1396067
Windows 11 de o özellik gözükmüyor. 22h2 ile geri gelecek diye biliyorum.

Geri
Yukarı