Windows'lu hard disk Windows aktif edilmeden içerisindeki Windows nasıl silinir?

Bahaa1

Centipat
Daha fazla  
Evet tekrardan herkese merhaba, iyi akşamlar. Bugün size biraz değişik bir sorum olacak. Elimde kendi bilgisayarım var HDD ile Windows kurulu normal şekilde kullanıyorum. Abimin bilgisayarına geçeceğim ama tekrardan kurulum yapmaya çok üşeniyorum. Abimin bilgisayarında da SSD ile Windows kurulu. Şimdi dostlar size sorum SSD'ye normal şekilde format atıp Windows kurabilirim bundan dolayı sıkıntım yok lakin kendi bilgisayarımdan çıkartacağım HDD'yi içindeki Windows'u aktif hale getirmeden(mümkünse silerek ve bilgileri kaybetmeyerek)nasıl bu bilgisayara geçirebilirim?

Bu bir sorun değil. PC'yi diğer disk ile başlatabilirsiniz. İsterseniz diski biçimlendirme yapabilirsiniz.

Evet tekrardan herkese merhaba, iyi akşamlar. Bugün size biraz değişik bir sorum olacak. Elimde kendi bilgisayarım var HDD ile Windows kurulu normal şekilde kullanıyorum. Abimin bilgisayarına geçeceğim ama tekrardan kurulum yapmaya çok üşeniyorum. Abimin bilgisayarında da SSD ile Windows kurulu. Şimdi dostlar size sorum SSD'ye normal şekilde format atıp Windows kurabilirim bundan dolayı sıkıntım yok lakin kendi bilgisayarımdan çıkartacağım HDD'yi içindeki Windows'u aktif hale getirmeden(mümkünse silerek ve bilgileri kaybetmeyerek)nasıl bu bilgisayara geçirebilirim?

Eğer HDD'yi bölmeden takdıysanız veri kurtamanız mümkün değil lakin bölümlere ayırdıysanız sadece Windows'un olduğu kısmı silin ve o kısmı diğer partlara dağıtın böylelikle dosyalarınız zarar görmez ve sadece depolama aygıtı olur.

Yine format atar gibi flaştan kurun lakin o diskin sadece Windows kısmını silin.

Hocam HDD'yi takın SSD ile açın makineyi sonra biçimlendir deyip silebilirsiniz.

İşletim sistemi silmek zor değil hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı