Windows'ta ''En düşük işlemci durumu'' durumu % kaç olmalı?

ahmetsx

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
GeForce 820m
İşlemci
İntel Core i3 1.70 GHz
Selamlar, gelişmiş güç ayarlarındaki "En düşük işlemci durumu" yüzde kaç olmalı? Laptop kullanıyorum ve şu an bende %95'te duruyor. Oyun oynuyorum o yüzden kafama göre bir ayar yapmayım dedim.

100% olmalı, 99% bile olduğunda GHz düşüyor.

Selamlar, gelişmiş güç ayarlarındaki "En düşük işlemci durumu" yüzde kaç olmalı? Laptop kullanıyorum ve şu an bende %95'te duruyor. Oyun oynuyorum o yüzden kafama göre bir ayar yapmayım dedim.
Sisteminiz hiç ısınmıyor ise %99'a atabilirsiniz. Ancak ısınma durumu söz konusu ise en düşüğü %5, en yükseği %80-90 yapabilirsiniz.

Selamlar, gelişmiş güç ayarlarındaki "en düşük işlemci durumu" yüzde kaç olmalı? Laptop kullanıyorum ve şu an bende %95'te duruyor. Oyun oynuyorum o yüzden kafama göre bir ayar yapmayım dedim.

Isınma gibi probleminiz yoksa yüksek yapabilirsiniz bende yok en düşük de yüksek de 100 yaptım.

99 gıbı asagı cekersen ıslemcı tam performans gostermez Turbo bost kapatıyorsun öyle yapınca.

benim bilgisayar oyun oynarken bi anda donup kapanıyor ve açılıyor en düşük işlemci durumum 0 en yüksek 100 nasıl düzeltebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı