Windows'ta kilit ekranı ve kullanıcı profil resmi değişmiyor

Jerenimoo

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'e geçiş yaptım. Masaüstü arka planı değişirken, kullanıcı resmini değiştirmeye kalkıyorum ama resim hatası veriyor. Öte yandan kilit ekranı resmini değiştirmek istiyorum resmi seçip bekliyorum o yükleme ekranı sabit dönüyor yüklemiyorum. Çözümü var mıdır?

Şimdilik onu deneyin. Sonrasına bakarız. B demeden C demeyelim.

Tüm güncellemelleri yaptım. Hala aynı sorun devam ediyor. Sanırım daha Windows 11'in sorunları devam ediyor. Windows 10a geri geçecek gibiyim.

Güncellemeleri yükle. Sistem onarma yap. CMD yönetici aç. SFC /scannow yap.

Güncellemelerden sonra diğerlerini de yaptım hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm güncellemelleri yaptım. Hala aynı sorun devam ediyor. Sanırım daha Windows 11'in sorunları devam ediyor. Windows 10a geri geçecek gibiyim.

Güncellemelerden sonra diğerlerini de yaptım hala aynı.

Temiz Windows 11'e mi geçmiştiniz yoksa yükseltme mi yapmıştınız? Ben temiz kurdum 11 süper çalışıyor.

Windows 11 için bu sorunu açmıştım. Sorun Windows 11'de diye düşünüp geri Windows 10'a geri döndüm aynı sorun hala devam ediyor.
  • DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth
  • DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth
  • SFC /scannow.
Bunları yaptım ama sorun hala devam ediyor. Temiz formattan sonra ürün anahtarı için kullandığımız korsan yazılımdan olma ihtimali var mı? Önceden beri korsan yazılımla lisans yapıyordum ve ilk defa dün bu sorunla karşılaştım. Forumda başka arkadaşlarda Windows 10'da aynı bu sorunla karşılaşmış. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarda lisnas için korsan yazılmmı kullandı?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2022-01-12 035718.png
    Ek Açıklama 2022-01-12 035718.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 25
  • Ek Açıklama 2022-01-12 035743.png
    Ek Açıklama 2022-01-12 035743.png
    81,9 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı