Windows'ta programı otomatik yeniden başlatma

sabaholmadan

Centipat
Daha fazla  
Windows'ta kurduğum bir Exe'yi otomatik olarak yeniden başlatmak istiyorum. Açıyorum uygulama açılacak, 2 dakika sonra otomatik kapanıp tekrar açılacak. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş zaten "nasıl?" diye sormuş, neyle dememiş. Hiç içine girdiniz mi görev zamanlayıcının bilmiyorum ama bilmeyen biri için çok karışık. Neyi nasıl yapacağını gösterseniz daha iyi olur.
Görev Zamanlayıcısı dışında bu yöntem değiştirilerek de yapılabilir. Şimdi içiniz rahatladı mı sayın detaycı?

Edit: Konuya baktım, yine Görev Zamanlayıcısı karşımıza çıktı. İllaki uğraşılacak Görev Zamanlayıcısı ile.

Arkadaş zaten "nasıl?" diye sormuş, neyle dememiş. Hiç içine girdiniz mi görev zamanlayıcının bilmiyorum ama bilmeyen biri için çok karışık. Neyi nasıl yapacağını gösterseniz daha iyi olur.
Hiç de karışık değil. Gayet basit. Kimse görev yöneticisinin veya denetim masasının nasıl kullanılacağını kimseye ogretmiyor. Arayüzde gerekli etiketler mevcut. Neyin ne yaptığı anlasilabiliyor. Kaldı ki içinde yardım kısmı var. En kötü oradan öğrenebilir.

"Nasil yapılabilir? " sorusuna "Görev zamanlayıcı ile." diye cevap verilebilir. Dil bilgisine uygun bir cevap.

Hiç de karışık değil. Gayet basit. Kimse görev yöneticisinin veya denetim masasının nasıl kullanılacağını kimseye ogretmiyor. Arayüzde gerekli etiketler mevcut. Neyin ne yaptığı anlasilabiliyor. Kaldı ki içinde yardım kısmı var. En kötü oradan öğrenebilir.

"Nasil yapılabilir? " sorusuna "Görev zamanlayıcı ile." diye cevap verilebilir. Dil bilgisine uygun bir cevap.
Eğer merak ettiğiniz şeyi programın "yardım" kısmından öğrenebiliyorsanız gerçekten çok şanslısınız. Bana nasip olmadı daha.Sizin için sorunun cevabı çok kolay olabilir ama soran arkadaşın bilgisini sıfır sayrak yardım etmemiz gerekiyor. Eğer verdiğiniz cevaba tekrar konu başlığındaki soru sorulabiliyorsa cevap yanlış olmuş oluyor. Örnek vereyim herkesin anlaması açısından:
-açıyorum uygulama açılacak, 2 dakika sonra otomatik kapanıp tekrar açılacak. Bunu nasıl yapabilirim?
-Görev zamanlayıcısı ile...
-Görev zamanlayıcısı ile nasıl yapabilirim?

Sizin cevabınız konuya cevap olmuyor yeni bir sorun yaratıyor.

Geri
Yukarı