Windows'ta Telefona Dosya Kopyalanmıyor

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Android dosya kopyalama sırasında sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor diyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Telefon: J7 prime
Windows 10 64 bit 1803

sdasadsad.PNG

Telefonunuzun markası eğer Samsung ise Samsung USB driver isminde bir program var. Bunu indirmenizi tavsiye ederim farklı bir marka ise Google üzeriden marka ismini yazıp driver şeklinde aratıp kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
telefonunuzun markası eğer samsung ise samsung usb driver isminde bir program var bunu indirmenizi tavsiye ederim farklı bir marka ise google üzeriden marka ismini yazıp driver şeklinde aratıp kurabilirsiniz.
Bu da işe yaramadı.
Kullandığınız kablo güç kablosudur. Kaliteli bir data kablosu kullanın.
Kesin işe yarar mı? Eğer cevabınız evet ise hepsiburada'dan link atar mısınız?

Kullandığınız ürüne bağlı. Aileniz de ya da arkadaşlarınızdan alarak deneyebilirsiniz.
Eğer başka kablo ile olumlu sonuç alırsanız kablonuz bozuk demektir. Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Ama başka kablo denemeden almayın.

Anker PowerLine Micro USB Şarj/ Data Kablosu 0.9 Metre - Fiyatı
Başka kablo deneme şansım yok arkadaşlarımda bu telefondan yok. Onlar general mobile kullanıyor.
10 ay 3 hafta 1 gün sonra gelen edit: Dediğiniz kabloyu aldım. Bilgisayarın arka portuna bağladım. Sorunsuz atıyor. Sonunda DCIM klaösrünü bilgisayara aktarabildim. :D Kendi kablosuyla denedim. Kendi kablosu da aktardı. Demekki sorun ön portlara bağlamakmış. Arka porta bağlayınca sıkıntısız aktardı. WD harici diskimi bile ön portlara bağlayıp aktarıyorum böyle bir sorun olacağı hiç aklıma gelmezdi.

Hatta resim atıyorum.

20190820_173007.jpg
asd.JPG

@NooName
Sorun nihayet 10 ay sonra çözüldü. Oh be. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı