Windows'ta uygulamalar yok

Eren Tuğlacı

Decapat
Daha fazla  
Hiçbir uygulama gözükmüyor Microsoft Store bile. PowerShell'e kod yazmayı denedim o da olmadı. Hiçbir fotoğraf açılmıyor Microsoft Edge dışında başka uygulama yok neredeyse *şu an Chrome, Discord vb indirmediğimi sayarsak*.ne yapacağım bilmiyorum hiçbir uygulama yok. Microsoft Store da yok fotoğraflar da yok.

Hangi Powershell kodunu yazdınız?

Hiçbir uygulama gözükmüyor Microsoft Store bile. PowerShell'e kod yazmayı denedim o da olmadı. Hiçbir fotoğraf açılmıyor Microsoft Edge dışında başka uygulama yok neredeyse *şu an Chrome, Discord vb indirmediğimi sayarsak*.ne yapacağım bilmiyorum hiçbir uygulama yok. Microsoft Store da yok fotoğraflar da yok.

Masaüstü öğeler mi yok, yoksa direkt programlarmı mevcut değil hocam

Benim de görev çubuğunda öyle bir sorun var şuan başlat menüsü çalışmıyo ekran alıntısı alma hesap makinesi vb. uygulamalr gözükmüyo ve tıklandığında tepki yok son güncellemeden sonra oldu ne olduysa :( ve hiçbir çözüm işlemiyor

PowerShell'i yönetici olarak başlattıktan sonra şu kodu yapıştırıp enterlayıp işlemin bitmesini bekler misiniz?
Kod:
Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
İşlem tamamen bittikten sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp
Kod:
sfc/scannow
komutunu yapıştırın ve bu işlemin de bitmesini bekleyin. Her şey tamamlandıktan sonra sistemi yeniden başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

Aynı adımları siz de izleyebilirsiniz. @Baran Çiçek

Eskiden xpye böyle virüs bulaşirdi. Görev yöneticisi bile açılmazdi. Öyle birşey mi oldu acep
kanka virüs testi yapmak istiyorum windowsun kendi onu da yapamıyorum haftalık test bildirimi de alamıyorum çalışmadığı için ne olcak lütfen yardım edin

PowerShell'i yönetici olarak başlattıktan sonra şu kodu yapıştırıp enterlayıp işlemin bitmesini bekler misiniz?
Kod:
Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
Kod:
sfc/scannow
komutunu yapıştırın ve bu işlemin de bitmesini bekleyin. Her şey tamamlandıktan sonra sistemi yeniden başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

kanka yönetici olarak nasıl çalıştırıcam

Kod:
Kod:
sfc/scannow

sfc /scannow komutundan önce sırasıyla şu iki komutu yapıştır:

1.
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

2.
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

1681763187871.png

Buradan Yönetici Olarak Çalıştıra Tıklatın

Yeni konular

Geri
Yukarı