Windows'tan macOS sisteme geçiş

veyselgüneş

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce hep Windows sistem kullandım, şimdi macOS sisteme geçiş yapmayı düşünüyorum. Gerek tasarımı gerek performansı hoşuma gidiyor. MacBook almayı düşünüyorum lakin ülkemizdeki vergi sistemi yüzünden oldukça pahalı olduğu için yeni modellerden almam biraz zor, 2010 üstü MacBook Air modellerinden alsam, alışmak veya tanımak için yeterlimidir. Konuyu umarım anlatabilmişimdir. macOS sistemine geçiş yapacağım fazla para vermek istemiyorum. Ne yapmalıyım akıl verin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu kadar eski modeller almamalısın. Biraz yeni modellerde biraz pahalı gelebilir.
Şu anda kullandığınız laptop veya masaüstü bilgisayar varsa; ayrıca sisteminiz uyumlu olursa macOS kurmaya ne dersiniz;)

Bence bu kadar eski modeller almamalısın. Biraz yeni modellerde biraz pahalı gelebilir.
Şu anda kullandığınız laptop veya masaüstü bilgisayar varsa; ayrıca sisteminiz uyumlu olursa macOS kurmaya ne dersiniz;)
Normal windows sisteme göre macOS sistemde performans değişimi ne kadar olur? :)

Eski sistemlere para dökmek yerine güzel bir Hackintosh'u tercih ederim :)
Ne yaparsın vergi sistemimiz sağolsun. Gönül ister ki bir Dell XPS almak ama nerde :(
Veya şöyle birşey mi yapsam. MacBook alıp Windows kurup, hem macOS hem Windows'mu kullansam yoksa tam tersini mi yapsam. Bu konuda da beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı