Windows'u etkinleştir yazısı kaldırma

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro ---- Gamepad: 8BitDo Ultimate 2.4G
Merhaba... 3 yıldır böyle kullanıyorum fakat canımı sıkmaya başladı. Şu sağ alttaki Windows'u etkinleştir yazısını nasıl kaldırırım? Windows'u etkinleştirmeden sadece yazıyı kaldırsam yeter bana. Nasıl legal yoldan hallederim?

W10 kullanıyorsanız hiç program kurmaya gerek yok. Dostan 2 satır kod yazıp etkinleştirebiliyorsunuz. Youtube'da bu konuda video çok.

Merhaba... 3 yıldır böyle kullanıyorum fakat canımı sıkmaya başladı. Şu sağ alttaki Windows'u etkinleştir yazısını nasıl kaldırırım? Windows'u etkinleştirmeden sadece yazıyı kaldırsam yeter bana. Nasıl legal yoldan hallederim?

Universal Remove Marker programını dene kaldıracak mı kaldırmazsa deneme süresini uzatma keyi vardı onu deneyebilirsin.

HWID ile etkinleştirme yöntemi var Microsoft sunucusuna bağlı güvenilir bir yöntem Retail key sağlıyor.

Çok pahalı bir şey değil mi o?

100 TL'ye satılıyor ben öyle yaptım. KMS'ye güven olacağını düşünmüyorum bilgisayarcıya vermiştim KMS ile aktif etmişti (benimki uygulamasız etti ama güvenmedim zaten 1 senelik etmişti). Gittim 100 TL'ye key aldım. Eğer siz daha garanti olsun diyorsanız 200-300 arasına bulunabilen Retail veya OEM key alabilirsiniz ben MAK key aldım 100 TL idi sağlam lisansta.

Universal Remove Marker programını dene kaldıracak mı kaldırmazsa deneme süresini uzatma keyi vardı onu deneyebilirsin.

HWID ile etkinleştirme yöntemi var Microsoft sunucusuna bağlı güvenilir bir yöntem Retail key sağlıyor.
Programsız halledebilir miyim?

''CMD'ye şu komutu giriyoruz " BCDEdit -set testsıgnıng off "

Sonra PC'yi yeniden başlatıyoruz.''

Bu yöntem işe yarar mı?

Korsana hayır ama şunu da bilin bu yazılımın bildiğim kadarıyla resmi sunucuları aktif değil yani yazılımın kendisinin zararlı olma olasılığı bir yana 3 taraf kişiler tarafından program tekrar piyasaya sunuluyor. Yani korsanın korsanı mevkinde bir yazılım. Bu gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız OEM Windows etkinleştirme anahtarlarını tercih edebilirsiniz ucuza internette bulmanız mümkün.

Geri
Yukarı