Windows'u etkinleştir yazısı kaldırma

Merhaba... 3 yıldır böyle kullanıyorum fakat canımı sıkmaya başladı. Şu sağ alttaki Windows'u etkinleştir yazısını nasıl kaldırırım? Windows'u etkinleştirmeden sadece yazıyı kaldırsam yeter bana. Nasıl legal yoldan hallederim?
Windows 11 uyumlu.

Programsız halledebilir miyim?

"CMD'ye şu komutu giriyoruz " BCDEdit -set testsıgnıng off "

Sonra PC'yi yeniden başlatıyoruz."

Bu yöntem işe yarar mı?

CMD'yi yönetici olarak başlatıp bu kodu girer misiniz Windows deneme süresini uzatıyor kodu girdikten sonra yeniden başlatın önerim sonradan Retail'ya da OEM Lisans almanız olacaktır

slmgr.vbs -rearm

Ben Retail lisansı daha uygun buluyorum Retail lisans hesaba bağlı oluyor Cihaz değişikliği yapsanızda Hesabınızı girdiğinizde Lisansınız otomatik olarak etkinleştiriliyor.

OEM Lisans Anakarta gömülü oluyor ve tek PC için kullanılabilir oluyor.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp bu kodu girer misiniz Windows deneme süresini uzatıyor kodu girdikten sonra yeniden başlatın önerim sonradan Retail'ya da OEM Lisans almanız olacaktır

slmgr.vbs -rearm

Ben Retail lisansı daha uygun buluyorum Retail lisans hesaba bağlı oluyor Cihaz değişikliği yapsanızda Hesabınızı girdiğinizde Lisansınız otomatik olarak etkinleştiriliyor.

OEM Lisans Anakarta gömülü oluyor ve tek PC için kullanılabilir oluyor.
Format atınca OEM lisans geçerliliği gidiyor mu? Bu arada kodu biraz araştırdım da kullanılmasını önermemişler.

Windows 11 uyumlu.
Bu OEM mi oluyor Retail mi?

Format atınca OEM lisans geçerliliği gidiyor mu? Bu arada kodu biraz araştırdım da kullanılmasını önermemişler.

Bu OEM mi oluyor Retail mi?
OEM key anakarta gömülür, Retail key ise microsoft hesabınıza etkinleşir, Retail lisansta format attıktan sonra oturum açarsanız Windows etkinleştir. OEM lisansı tek bilgisayarda kullanabilirsiniz, Retail lisansı aynı anda olmadığı takdirde birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz. Her ikisinde de format atarsanız lisansınız gitmez.

Attığım linkteki retail key.

Geri
Yukarı