Çözüldü Windows'u etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

us3469734

Hectopat
Makaleler
2
Herhangi bir şekilde korsan ya da orijinal fark etmeksizin Windows'u etkinleştirmek istemiyorum. Etkin olmadan o yazının güvenli bir şekilde kaldırılması mümkün mü? Acayip ayar olmaya başladım dizi izleyemiyorum.

Çözüm
@echo off taskkill /F /IM explorer.exe explorer.exe exit

Bu kodları başlarındaki noktalar olmadan bir txt dosyasına yaz. activasyon.bat olarak adlandır. Yönetici olarak çalıştır. Bilgisayarı yeniden başlat.
@echo off. taskkill /F /IM explorer.exe explorer.exe exit.

Bu kodları başlarındaki noktalar olmadan bir txt dosyasına yaz. activasyon.bat olarak adlandır. Yönetici olarak çalıştır. Bilgisayarı yeniden başlat.

Bu Explorer tarayıcısını kapatmaya yaramıyor mu? Nasıl lisans olayını hallediyor?

Bu Explorer tarayıcısını kapatmaya yaramıyor mu? Nasıl lisans olayını hallediyor?
Hocam explorer'in başlangıçta açılmasını engelleyerek yazının görünmesini engelliyor.
KMS tam olarak ne oluyor. İnternetten key satın aldım acaba böyle bir durum söz konusu olabilir mi?
Hocam internetten aldığınız keyler, Microsoft tarafından üreticileri dağıtalan keylerin fazlaları bu yüzden uygun fiyata satılıyorlar. Zaten çoğu OEM key.

Hocam explorer'in başlangıçta açılmasını engelleyerek yazının görünmesini engelliyor.

Hocam internetten aldığınız keyler, Microsoft tarafından üreticileri dağıtalan keylerin fazlaları bu yüzden uygun fiyata satılıyorlar. Zaten çoğu OEM key.
Alırken şöyle olay oldu. Key kullanılıyor hatası aldım satan kişi telefonla etkinleştir seçeneği yapın orda yazan numaraları verin filan dedi daha sonra o başka numara verdi onları girip o şekilde bi etkinleştime yaptık

Alırken şöyle olay oldu. Key kullanılıyor hatası aldım satan kişi telefonla etkinleştir seçeneği yapın orda yazan numaraları verin filan dedi daha sonra o başka numara verdi onları girip o şekilde bi etkinleştime yaptık
Eğer KMSpico sunucularına bağlanmadıysanız sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı