Windows'u Etkinleştir yazısı

Kyndill

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 7 ay önce ikinci el aldığım ve şu an kullandığım bilgisayarda Windows 10 Pro yüklü. Ve bundan 4-5 ay önce ise sağ altta Windows'u Etkinleştir yazısı çıktı. Sebebi nedir ve ne yapmam gerekir bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız bilgisayara adam Windows 10 Pro'nun deneme sürümünü yüklemiş. Deneme süresi de belli bir süreden sonra bitiyor. Aşağıdaki linkten OEM Key alarak Windows 1o'unu etkinleştirebilirsin.
Windows 10 Professional Satın Al, PRO | %93 İndirim - DurmaPLAY

Peki Key aldıktan sonra yapmam gereken işlemler sırayla nedir? İnternetten araştırmaya kalktım bunu fakat sürekli korsan haliyle ilgili rehberler yapılmış anladığım kadarıyla. Zahmetli bir iş değilse bu konuda kısaca yapmam gerekeni yazabilir misiniz acaba?

Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarı girine tıklayarak E-Postanıza gelen OEM Key'i oraya yazınız.

Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarı girine tıklayarak E-Postanıza gelen OEM Key'i oraya yazınız.

Kusura bakmayın, siz cevap vermeden önce biraz kurcalayayım dedim. Az önce "Windows 10 Güncelleme Yardımcısı" ile sistemi güncelledim. Tekrar açtığımda sağ altta bir şey yazmıyordu. Hala etkin değil fakat bahsettiğiniz pencereye geldiğimdeyse böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Kırmızı renkle yazılan kısım sıkıntı çıkarır mı? Yoksa direkt olarak alt kısımdaki Ürün Anahtarını Değiştir'e mi tıklayayım girmek için?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 352
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı