"Windows'u etkinleştir" yazısı kaybolmuyor

Trliseli

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık bir ay önce laptop aldım. Açtığımda Windows yoktu bilgisayarcıya götürdüm 200 lirada para verdim Windows yüklettim başlarda lisans süreniz yakında dolacak diye uyarı veriyordu sonra da Windows'u etkinleştir diye hiç gitmeyen bir yazı çıktı. Sağ altta yeniden başlatınca gidiyor daha sonra tekrardan geliyor bilgisayarı sıfırladım yine gitmedi. Yok mu bunun bir çözümü?

20220621_202332.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlamlisans gibi sitelerden lisans alabilirsiniz.
Fakat 200 TL çok vermişsiniz büyük ihtimal korsan etkinleştirdi.
Forumda korsana destek vermediklerinden yardımcı olmazlar.
Uygun fiyata satan sitelerde var ama ne zamana patlar bilinmez. Bazıları 3 4 sene de gidiyor bazıları 1 ayda da bitebiliyor.

Ufak bir araştırma ile Windows'u basit bir şekilde kendiniz de kurabilirdiniz. Talihsiz bir karar olmuş. Windows'unuz bir ürün anahtarına sahip değil. Bilgisayarcı dediğiniz şahıs 200 TL alıp size beş dakikada flashtan Windows kurmuş. O kadar para almış bari kullanılabilir bir ürün anahtarı girseymiş. Bilgisayar için anakart arızası, ekran kartı arızası yani kısacası elektronik bir arıza olmadığı sürece, arızayı internet üzerinden araştırma yaparsanız kendi başınıza halletme ihtimaliniz çok yüksek. En ufak şeyde bilgisayarı mahalle kasaplarına, pardon bilgisayarcılarına götürmeyin. Kabul edilebilir miktarlarda bir işlem ücreti alsalar götürün diyeceğim de ürün anahtarı olmayan Windows'u bilgisayarınıza yükleyip 200 TL para istemeleri benim canımı sıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı