Çözüldü Windows'u güncelledikten sonra sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qryzensar

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg (8x2) 16GB 3000mhz
SSD veya HDD modeli
ADATA Sx8100 512gb SanDisk 480gb Ssd
Ekran kartı
Msi Gtx 1660 super gaming x
Anakart
MSİ B450M A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500
Merhaba, ben Windows 10 kullanıyorum. Güncellerken bir hata aldım (fotoğrafını alta koydum), bunun çözümü nedir?

Boot Option #1'de Windows'un olmadığı eski SSD var. Windows'un yüklü olduğu SSD Boot Option #7'de. Windows'u açan diskin Boot Option #1'de olması gerekiyor sanırım fakat yerleri güncellemeden sonra neden yerleri değişiyor, değişmesi normal mi?

Yerlerini değiştirsem sorun olur mu, arıza çıkarır mı?

Sistem:
MSI B450M A Pro Max
MSI GTX 1660 Super Gaming X 6 GB GDDR6
AMD Ryzen 5 3500
XPG 3000MHz (8x2) 16 GB RAM
SanDisk 480GB SSD
Adata SX8100NP 512 GB SSD (Windows'un kurulu olduğu disk bu)

Dosya Ekleri

• IMG_20211210_182855.jpg
    IMG_20211210_182855.jpg
    213,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20211210_181503.jpg
    IMG_20211210_181503.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20211210_182840.jpg
    IMG_20211210_182840.jpg
    344,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Usbm yok.
Ve Windows'un kurulu olduğu SSD yeni eski diskten yeni SSD'ye kopyaladım Windows'u.

Birisinden Windows yüklü olduğu bir bellek al. Sonra onu boot et. Sonra kurulum açıldıktan sonra dili seç sonrakiye tıkla bu bligsayarı onar de eğer bir seçenek gelirse sorun gidere tıkla. Başka bir işletim sistemi seç de oradan Windows'a tıkla eğer. Bir şey sorarsa kabul et.
Deneyip sonuçları aktaracağım
İnşallah olur.
Deneyip sonuçları aktaracağım
İnşallah olur.
Birisinden Windows yüklü olduğu bir bellek al. Sonra onu boot et. Sonra kurulum açıldıktan sonra dili seç sonrakiye tıkla bu bligsayarı onar de eğer bir seçenek gelirse sorun gidere tıkla. Başka bir işletim sistemi seç de oradan Windows'a tıkla eğer. Bir şey sorarsa kabul et.

İnşallah olur.

İnşallah olur.
Spam oldu. Pardon.

İnşallah olur.

İnşallah olur.

Spam oldu. Pardon.

İnşallah olur.

İnşallah olur.

Spam oldu. Pardon.
Yaptım açıldı ama güncelleme devam ediyor normal mi?

İnşallah olur.

İnşallah olur.

Spam oldu. Pardon.
Yaptım açıldı ama güncelleme devam ediyor normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20211210-WA0058.jpeg
    IMG-20211210-WA0058.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 22
Tabiki

Güncellemenin bitmesinin bekliyorum düzgün açılırsa yapıcam
Tamamdır.
Tabiki

Güncellemenin bitmesinin bekliyorum düzgün açılırsa yapıcam
%30 da mı kaldı güncelleme? Normalde ben güncellediğimde 5 dk içinde açılır.
Tabii ki.

Güncellemenin bitmesinin bekliyorum düzgün açılırsa yapacağım.

Eğer hala kalıyorsa orada onarım modundan güncellemeyi kaldırmayı dene.

Son düzenleme:
Tamamdır.

%30 da mı kaldı güncelleme? Normalde ben güncellediğimde 5 dk içinde açılır.

Eğer hala kalıyorsa orada onarım modundan güncellemeyi kaldırmayı dene.
Hallettim sorun yok yeniden başlattım bidaha çıkar mı hata diye sorun yok. Windows varsayılan arkaplanı siyah yapmış ama düzelttim teşekkürler yardımınız için

Hallettim sorun yok yeniden başlattım bir daha çıkar mı hata diye sorun yok. Windows varsayılan arka planı siyah yapmış ama düzelttim teşekkürler yardımınız için.

Rica ederim. Ne demek.
Hallettim sorun yok yeniden başlattım bidaha çıkar mı hata diye sorun yok. Windows varsayılan arkaplanı siyah yapmış ama düzelttim teşekkürler yardımınız için
İlk defa forumda birene yardım ettim ve başarılı çıktı. Ben size teşekkür ederim.

Normaldir. Eğer sorunssuz bir şekilde açılırsa çözüldü olarak işaretleyebilir misin mesajı mı?

Hocam bunu neden yapıyorsunuz anlamış değilim yahu.
Moderatör yok mu bu forumda ilk cevabı yazanın kim olduğu belli olmuyor mu acaba?
Yani bu çözüm olayını anlamış değilim vallahi. Biri açıklarsa sevinirim.

Geri
Yukarı