Windows'u ilk kurduktan sonra indirilmesi gereken programlar, yapılması gereken ayarlar

Şeftali

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda FX 8320 R9 280x sistemime update yapıp i5 6500 ve Msi h170 Gaming M3 anakartını aldım. Mecburen format attım bilgisayara. Sonrasında anakartın içinden çıkan diskten Intel Chipset Driver, Killer Ethernet, Realtek HD Audio yazılımlarını yükledim. Ama gerisinde ne yapacağımı bilmiyorum. BIOS ayarları filan yapılması gerekiyor sanırım. Bana kurmam gereken yazılımları, ayarları söyler misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri web sitelerinden güncelleyin. Kullanacağınız programları tespit edip kuruluma geçelim.
  • Winrar
  • VLC
  • Adobe
  • Mozilla
  • ... Gibi.

O tarz uygulamaları yükledim. Ekran kartı yazılımlarını da indirdim. BIOS'la ilgili ne yapacağım bilmiyorum.

MSI Türkiye | Motherboard - The world leader in motherboard design. Burdan anakartınızın en güncel bios sürümünü indireceksiniz. İndirdiğiniz dosyayı flash belleğinize atacaksınız. Sonrasında ise BIOS'tan flash belleği seçip güncellemeyi kuracaksınız. BIOS'ta update gibi bir yer olması lazım. Ordan update edersiniz.

Hocam anakartınız b150 gaming mi yoksa z170 gaming mi onuda bi yazarsanız link atabilirim.

Siteden uğraşacağınıza MSI Live Update'i indirin. Anakartınızla ilgili her şeyi güncellesin, güncelleme geldiğinde hatırlatsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı