Windows'u Key'siz kullanmak mümkün mü?

trteemo

Hectopat
Arkadaslar merhaba bilgisayarim bugun elime ulasti. Microsoft'un sitesinden Win 10'u kurdum PC'ye fakat deneme suresi bitince ne gibi sorunlarla karsilasicam oyun oynamami engelleyecek sorunlar olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hayır Windows kişiselleştirme gibi ayarları yapamıyorsunuz. Mesela bildiğim kadarıyla arka plan değişmiyor veya tema değişmiyor. Oyun falan oynayabilirsiniz.

Gittigidiyor üzerinden 10-20 liralara Windows lisansı alabilirsiniz.

Hiçbir sorun olmayacak, deneme süresi bitince sağ alt kısımda sana uyarı verecek. "Windows'u Etkinleştir" Tarzı bir uyarı. Belki o uyarı kısmı seni biraz rahatsız edebilir, görüntü kirliliği yarattığı için.

Yok hayır Windows kişiselleştirme gibi ayarları yapamıyorsunuz. Mesela bildiğim kadarıyla arka plan değişmiyor veya tema değişmiyor. Oyun falan oynayabilirsiniz.

Gittigidiyor üzerinden 10-20 liralara Windows lisansı alabilirsiniz.
Onlar ne kadar orijinal...
Tema arka plan gibi şeyleri de değiştiremeyeceksin aynı zamanda

(kmspico) düzgün bir siteden indirirsen derdine derman (yanlış siteden indirirsen pc gg olur söylim)
Crack destek vermiyoruz.

Lisans almaya gerek var mı cidden birisi bana neden crack kullanmamam gerektiğini söyleyebilir mi (saçma sapan virüslü crackten bahsetmiyorum burda herkesin kullandığı ve işe yarayan bi crackten bahsediyorum)

Geri
Yukarı