Çözüldü Windows'u nereye kuracağım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

biggiE1

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan flasha Windows 10 kurulumu yaptım Windows orijinal fakat lisanslı değil KMSpico programı ile herhangi bir ilgisi var mıdırı hocam bu KMS connection brokerın yoksa bir Windows'un kendi dosyası mıdır lütfen bilen birisi cevaplasın kimileri KMSpico diyor kimileri Windows'un kendi dosyası diyor korkulacak bir şey var mı?
KMSpico programı indirmedim

Bu bilgisayarı yeni aldım zaten önceden herhangi bir korsan yazılım kullanmadım
Lütfen cevap verebilecek varsa verebilir mi endişeliyim bu konuda

Bunun hepsini okudumuştum hocam fakat sorumu tamamen karşılamadı ben sadece KMS connection brokerın Windows'un kendi dosyası mı yoksa bir virüs programı mı olduğunu bilmek istedim

Ben de format atacağım ve 120GB SSD 1TB hard disk var. Windows'u nereye kuracağım ve Windows'u kurmak için belli bir alan ayır yerine ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
120 GB SSD'niz varsa Windows'u SSD'ye kurabilirsiniz. Format rehberimizde bunu nasıl yapacağınızı görebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
120 GB SSD'niz varsa Windows'u SSD'ye kurabilirsiniz. Format rehberimizde bunu nasıl yapacağınızı görebilirsiniz:

Çözüm

Geri
Yukarı