Windows'u SSD'den Başlatma

HDD'yi taktım ve
Klon işlemini tam yapamamışsın yada eksik yapmışsın.
Aynen bana da öyle geliyor. Videodaki gibi sırasıyla yapmıştım ve 1 dakikada klonlamıştı. Süre zaten kısa geldi bana. Bir daha deniyeceğim, inşallah bu sefer olur.

HDD'yi taktım ve

Aynen bana da öyle geliyor. Videodaki gibi sırasıyla yapmıştım ve 1 dakikada klonlamıştı. Süre zaten kısa geldi bana. Bir daha deniyeceğim, inşallah bu sefer olur.
Peki SSD'yi şimdi biçimlendireyim mi? @Silinen üye

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    17,9 KB · Görüntüleme: 505
HDD'yi taktım ve

Peki SSD'yi şimdi biçimlendireyim mi? @Silinen üye
Klon işlemi zaten olmamış. SSD'ni komple biçimlendir ama gerek yok kendi tekrar klon işleminde biçimliyor.

Klon işlemi zaten olmamış. SSD'ni komple biçimlendir ama gerek yok kendi tekrar klon işleminde biçimliyor.
Sanırım sorunu tam olarak buldum. 4 tane bölüm olduğu için ilk 3 bölümü klonlayıp 4. bölümü yani windows'un olduğu bölümü klonlayamıyor. 2 tane Kurtarma Bölümü, 1 tane EFI Sistem Bölümü var. Birini sanırım silmem gerekiyor.

Sorunu çözmüş bulunmaktayım. Konu kapatılabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    149,1 KB · Görüntüleme: 425
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı