Windows'u USB bellek olmadan formatlamak

ayberk2310ofpc

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 gb ram 120 gb hikvision c100 sata 3 ssd intel core i5 2430m 2.40 ghz intel hd graphics 3000
Meslek
pc
Arkadaşlar USB belleğim yok. PC'nin sıfırlanması zaman alıyor sizce telefondan ISO indirip ayıklayıp sistem görüntüsü kurtarma yerinde dosya yöneticisinden açıkladığım ISO'yu kopyalayıp kurabilir miyim?

Arkadaşlar USB belleğim yok. PC'nin sıfırlanması zaman alıyor sizce telefondan ISO indirip ayıklayıp sistem görüntüsü kurtarma yerinde dosya yöneticisinden açıkladığım ISO'yu kopyalayıp kurabilir miyim?

Windows ISO dosyasını açıp içindeki setup.exe çalıştırırsan normal USB formattan bir farkı olmaz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC kilit ekranından çıkamiyor

Yoksa USB'siz format biliyorum

2 tane yolu var, birisi Windows 10 ISO indirip sources > SETUP.EXE kismindan, ikincisi ise bu yontemle. Birincisi hata verirse, ikinci daha net bir yontem.

PC kilit ekranından çıkamiyor.

Yoksa USB'siz format biliyorum.

Bilgisayarinizi kapatin, acin. Windows logosu gozuktugu zaman bilgisayarinizin kasasindan tusuyla kapatin, tekrarlayin, tekrarlayin. Baslangic onarmaya acinca sifirlayabilirsiniz, ama bu sizin istediginiz şey degil, yine de bir cozum.

Birim oluşturmak yerine ISO'yu telefona ayıklayıp kursam olur mu?

Sıfırlama yüzde 99 kalıyor

Birim oluşturmak yerine ISO'yu telefona ayıklayıp kursam olur mu?

Zaten USB bellek olmadigindan ve o iki yontemde de acik Windows'tan acildigindan kurulu disk birimini silince iyi olmaz, gerci digeri baska bir birim olusturarak yapiyor, yine de bilemem ama kesinlik bu.

Telefondaki ISO dosyasini ayiklarken de bir bootable olmasi lazim yani, uygulamalari var. Telefondan PC'ye baglamak icinse kablo lazim.

Bunun gibi mi demek istiyorsunuz?

Neyse yaptım zar zor mouse çalışmıyordu dosyayı ayıkla, kurlumu başlat

Geri
Yukarı