Windows'un bozuk kurulma ihtimali var mı?

348103

Hectopat
Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum mesela Windows'u kurduk diyelim ve Windows açıldı buna rağmen yani açılmasına rağmen birkaç dosyanın bozuk kurulma ihtimali var mı?

Ancak bozuk kurulsa açılması anormal değil mi bir türlü anlayamadım.

Hocam anormallik olarak mesela bir örnek verebilir misiniz?
Sürücü yüklerken durmadan hata verebilir, sürekli olarak olması gereken bazı .dll uzantılı dosyalara eksik der hata verir, en yaygını bir şey açmaya çalıştığında 0x0000 uzantılı farklı farklı hata kodları verir, güncelleme almaz, alsa da kuramaz yine hata kodu verir. O değişir yani. Eskiden CD'ler ile format atardık biz, onlar bazen tam ayarında çizilir böyle. Öyle ki işlem yarıda kalmaz ama tam başarılı da sonuçlanmaz ve problem meydana sistem açıldıktan sonra çıkar. Bilemezsin.

ISO'da bozukluk varsa;
Flaş belleğiniz bozuksa/bad sectoru varsa;
Kuracağınız disk bozuksa/bad sectoru varsa;
Kurulumda kesinti yaşanırsa;
Evet bozuk kurulur.

Sürücü yüklerken durmadan hata verebilir, sürekli olarak olması gereken bazı .dll uzantılı dosyalara eksik der hata verir, en yaygını bir şey açmaya çalıştığında 0x0000 uzantılı farklı farklı hata kodları verir, güncelleme almaz, alsa da kuramaz yine hata kodu verir. O değişir yani. Eskiden CD'ler ile format atardık biz, onlar bazen tam ayarında çizilir böyle. Öyle ki işlem yarıda kalmaz ama tam başarılı da sonuçlanmaz ve problem meydana sistem açıldıktan sonra çıkar. Bilemezsin.

Hocam Technopat rehberinden Windows 11 kurdum siteleri de oradan aldım sonrasında Rufus yoluyla USB'ye yazdırdım bir sıkıntı çıkma olasılığı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı