Windows'un kopyasını kullanmak bilgilerin çalınmasına sebep olur mu?

Eren.exe

Hectopat
Arkadaşlar az önce başka bir bilgisayarda yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz diye bir yazı geldi sonra Bu Windows'un kopyası orijinal değil yazdı. O bilgisayardan e-devlet gibi yerlere girilmişti bilgilerin çalınma ihtimali var mıdır? Windows 7'nin İsosunu nereden indirdiğimi hatırlamıyorum ancak kendi sitesinden değildi ama güvenilir bir yerdi diye hatırlıyorum.

Konuya cevap veren diğer arkadaşlar adam size ISO sormamış veya nasıl atılır diye de sormamış lütfen iyi okuyun :D

Hocam Windows kurulduğunda crack olayına falan girmediyseniz o uyarıları vermesi normal orijinale teşvik amaçlı sadece merak etmeyin. Ayrıca çalınma ihtimali de ISO'yu saçma sapan bir siteden indirdiyseniz olabilir. Eğer çok kafanıza takıyorsanız e devlet şifrenizi ve diğer şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.

Konuya cevap veren diğer arkadaşlar adam size ISO sormamış veya nasıl atılır diye de sormamış lütfen iyi okuyun :D

Hocam Windows kurulduğunda crack olayına falan girmediyseniz o uyarıları vermesi normal orijinale teşvik amaçlı sadece merak etmeyin. Ayrıca çalınma ihtimali de ISO'yu saçma sapan bir siteden indirdiyseniz olabilir. Eğer çok kafanıza takıyorsanız e devlet şifrenizi ve diğer şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.
PD-Baran diye bir youtube kanalının verdiği isodan indirmiştim galiba 33 bin abonesi var. İçime bir kurt düştü ya ama bu bilgisayarda uzun zaman önce de e-devlete girilmişti hesaptan para vs. çekilmedi.

Pd-baran diye bir YouTube kanalının verdiği ISO'dan indirmiştim galiba 33 bin abonesi var. İçime bir kurt düştü ya ama bu bilgisayarda uzun zaman önce de e-Devlet'e girilmişti hesaptan para vs. çekilmedi.

Hocam merak etmeyin onlarda başka sitelerden alıyolardır hiç gerek yok kasmaya. Böyle şeyleri düşünürsen her taşın altından bir sorun çıkar o yüzden rahat ol :D

Yeni konular

Geri
Yukarı