Windows'un Orijinal olduğunu anlama

feronia67

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir ay öncesinde Windows 10 OEM Key aldım bir siteden. Şu anda makineme format atmak üzereyim ve merak ettim acaba Windows'um orijinal mi değil mi diye. İnternetten araştırdım birkaç kod yazdım şöyle bir bildirim veriyor anlayan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran.png
    Ekran.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 72
Hocam teşekkürler cevap için. Dediğiniz komutları yazdım aşağıya gelen görüntüleri bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran 2.png
    Ekran 2.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 61
  • Ekran 3.png
    Ekran 3.png
    2 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran 4.png
    Ekran 4.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran 5.png
    Ekran 5.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran1.png
    Ekran1.png
    23 KB · Görüntüleme: 48
Teşekkürler cevaplar için. Şu anlık bir sıkıntı çıkarmadı bu key o yüzden değiştirsem mi bilemiyorum. 2-3TL'ye almıştım zaten. Format attıktan sonra aynı keyi kullanabilir miyim sizce sıkıntı çıkar mı? Bildiğiniz OEM anahtar alabileceğim bir adres verme şansınız var mı bu arada?

Teşekkürler cevaplar için. Şu anlık bir sıkıntı çıkarmadı bu Key o yüzden değiştirsem mi bilemiyorum. 2-3TL'ye almıştım zaten. Format attıktan sonra aynı Key'i kullanabilir miyim sizce sıkıntı çıkar mı? Bildiğiniz OEM anahtar alabileceğim bir adres verme şansınız var mı bu arada?

MAK lisansın ne zaman? Kullanılmaz hale geleceğini bilmemiz çok zor. Kaç? Kişiye sattıklarını bilemeyiz.

Konsol ekranına aşağıdaki gibi "slmgr /xpr" komutunu yazınız ve Enter tuşuna basınız. Çıkan mesaj ekranında The machine is permanently activated. (Makine kalıcı olarak etkinleştirildi.) yazıyor ise Windows işletim sisteminiz orjinaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı