Çözüldü Windows'un orijinalliği nasıl tespit edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UgurUyar

Kilopat
Arkadaşlar bilgisayarım etkin durumda fakat bunun programla mı yoksa gerçek key girilerek mi yapıldığını anlamanın yolu var mı?

Çözüm
Arama kısmına cmd yazın. Sonra slmgr /dli yazın. Eğer belirtilen yerde VOLUME_KMSCLIENT yazıyorsa korsandır. Ama VOLUME_MAK , OEM... , RETAIL yazıyorsa orjinaldir.
1637862768172.png

Not: Bir korsan methodu daha var. Eğer "Kısmi Ürün Anahtarı : 3V66T" ise korsan olabilir. Eğer değilse ve VOLUME_KMSCLIENT yazmıyorsa orjinaldir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım aynısı ama bunu yapmış arkadaşım. Virüslü müdür ? Ya da problemli midir? Hepimiz monster laptop aldık lise arkadaşlarıyız. Burdan aktifleştirmiş. Geçen konuşurken işte sorduk birbirimize falan konu açılmıştı. Aklıma bu geldi direk o yüzden konu açtım.

Hocam windows 11 kullanıyoruz o da geçti sıfır kurulumla lisansı hala duruyor. Ben dijital almıştım zaten. Onunki de dijitalmiş demek ki. Korsanla dijital oluyor mu ki normalde?

Sizin keyiniz var mı zaten?

Eğer varsa ve denediğinizde çalışmıyorsa şunu bi deneyin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı