Winget sürekli aynı güncellemeleri yapıyor

Emre014

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda daha öncesinde ara ara winget ile programları güncelliyordum. Ama bugün karşıma şöyle bir sorun çıktı. "winget upgrade" yazarak listeye baktım daha sonra ise "winget upgrade --all" komutunu verdim. İndirme işlemleri tamamlandı ancak tekrar "winget upgrade" yazdığımda ise aynı güncellemeleri göstermeye devam etti. Yine güncelledim daha sonra tekrar kontrol ettiğimde aynı güncellemelerin devam ettiğini görüyorum nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-23 010355.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-23 010355.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba, bilgisayarımda daha öncesinde ara ara winget ile programları güncelliyordum. Ama bugün karşıma şöyle bir sorun çıktı. "winget upgrade" yazarak listeye baktım daha sonra ise "winget upgrade --all" komutunu verdim. İndirme işlemleri tamamlandı ancak tekrar "winget upgrade" yazdığımda ise aynı güncellemeleri göstermeye devam etti. Yine güncelledim daha sonra tekrar kontrol ettiğimde aynı güncellemelerin devam ettiğini görüyorum nasıl düzeltebilirim?

Bu komut sadece güncellenebilir uygulamaları gösteriyor.
Uygulamaların hepsini güncellemek için aşağıdaki komutu girmelisin.

Bash:
winget upgrade -h –all

Bu komut sadece güncellenebilir uygulamaları gösteriyor.
Uygulamaların hepsini güncellemek için aşağıdaki komutu girmelisin.

Bash:
winget upgrade -h –all

Maalesef denedim ancak sonuç yine az önceki gibi. Yine 6 adet güncellemenin olduğunu söylüyor. Bu uygulama yükleyici adlı programı kaldırıp tekrar yüklemenin bir yolu yok mu?

Geri
Yukarı