Winorwin V2 sistem alınır mı?

ChinitoGR

Hectopat
Yer
Türkiye Ankara
Daha fazla  
Direk konuya giriyorum, linkteki sistemi özelleştirdim kendi çapımda birkaç değişiklik yaptım, kararsızlığım şu işlemciye 120mm sıvı soğutma yetecek mi?

Anakart seçiminde yanlışlık yapmış mıyım öneriniz nedir, anakartı seçerken bir sürü B550 vardı karar veremedim farklarınıda söylerseniz sevinirim. Ayrıyeten PSU hariç aynı sistem RX 6750 XT'li sistem arasında 1700TL fark var. RX 6750 XT sistem daha ucuz, hangisini seçmeliyim? Ryzen 5700 ile 5800'den hangisini seçeyim? Önerilerinizi bekliyorum, herkese iyi sosyaller🙃

Son düzenleyen: Moderatör:
120mm sıvı soğutmaya boşuna para vermiş olursunuz. Onun yerine daha uygun fiyatla fanlı soğutucu tercih edebilirsiniz. Hatta stok soğutucuya undervolt yapıp da kullanabilirsiniz.

İşlemci de o kadar iyi değil, sıvı soğutması kötü, her ne olursa olsun parçası ne olursa olsun, 33K 4060 Ti 8 GB alınmamalı.

İşlemci de o kadar iyi değil, sıvı soğutması kötü, her ne olursa olsun parçası ne olursa olsun, 33K 4060 Ti 8 GB alınmamalı.

Ben olsam otto sistemi alırım işlemcisi güncel ekran kartıda gayet iyi

Hocam ryzen 5 7600x yapsak aradaki fiyat farkına değermi

Yeni konular

Geri
Yukarı