WinRAR alternatifleri nasıl?

Korsanla ne alakası var?

7-ZIP fazla seçenek bulunduran bir yazılım değil bandizip bedava sürümüne azcık reklam koymuş fakat bu reklamlar rahatsız edici seviyede değil ayrıca WinRAR bedavada değil cracklemek lazım, bandizip bence daha iyi çünkü daha fazla ayarı ve daha fazla seçenekleri var, 7 ZIP biraz sıkınıtılı bazen rarları algılamıyor ben bir kere kurmuştum ama fazla kullanmadım, bandizip 7-ZIP'e göre daha kolay kullanımı var.

7-ZIP fazla seçenek bulunduran bir yazılım değil.
Ne tür seçeneklerden bahsediyorsunuz, sıkıştırma ile ilgili eksikliğini gördüğüm hiçbir seçeneği yok zira.

Bandizip bedava sürümüne azcık reklam koymuş fakat bu reklamlar rahatsız edici seviyede değil.
Bilgisayarıma indirdiğim bir uygulamanın azıcık dahi olsa reklam içermesi çok rahatsız edici bir şey. İşin orası sizin tercihinize kalmış tabii.

WinRAR bedava da değil cracklemek lazım.
WinRAR bedava bir uygulama değil fakat crack sürümlerini görmeme karşın bugüne kadar crackleyerek kullanan kimseye rastlamadım. Yapımcılar uygulamalarının deneme sürümü sonrasında da kullanıldığını gayet biliyor. Yukarıda da dediğim gibi, amaç popülaritesini arttırıp şirketlere daha çok satabilmek.

7 ZIP biraz sıkınıtılı bazen rarları algılamıyor.
Hiç yaşamadım.

Kendi zevkinize kalmış. Bana arayüzü gereksiz şekilde dolu gelmişti.

Geri
Yukarı