Çözüldü WinRAR çıkartma konumu ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

229929

Hectopat
WinRAR dosyaları isteğimiz dışında bir yere çıkarıyor mu merak ettim. Dün çok yüksek GB'li bir dosyayı çıkarmak istedim ama istediğim yere çıkarmadı ve sonradan yetersiz disk alanı demeye başladı, fark ettim ki C'ye çıkarmış. Halbuki ben D'yi seçmiştim, bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sihirbaz'ı kullanırsanız, kendiniz seçebilirsiniz. Direkt olduğu klasör içinde olmasını istiyorsanız, sağ tıklayıp Klasöre Çıkart seçeneğini kullanın.
Sihirbaz'ı kullanırsanız, kendiniz seçebilirsiniz. Direkt olduğu klasör içinde olmasını istiyorsanız, sağ tıklayıp Klasöre Çıkart seçeneğini kullanın.

Çözüm
İbrahim kardeş aynen dediğin gibi oldu C'yi temp için kullandı sonra D'ye attı sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir sayın moderatörler/yetkililer.(y)

Temp ne demek? Disk dolduğu için hata almaya devam ediyorum ne yapacağım?

Teşekkürler hocam! benim sorunumu da siz çözdünüz <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı