WinRAR erişim engellendi hatası

RobinsonC

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. En son WinRAR sürümünü kullanıyorum. Birkaç kez kaldırdım, yeniden kurdum, düzelmedi. Ne bir dosyayı sıkıştırabiliyorum ne de açabiliyorum, bu hatayı alıyorum sürekli. Daha önce başıma gelmedi hiç. Neden bu hatayı alıyorum, nasıl çözebilirim bu sorunu?

Merhaba arkadaşlar. En son WinRAR sürümünü kullanıyorum. Birkaç kez kaldırdım, yeniden kurdum, düzelmedi. Ne bir dosyayı sıkıştırabiliyorum ne de açabiliyorum, bu hatayı alıyorum sürekli. Daha önce başıma gelmedi hiç. Neden bu hatayı alıyorum, nasıl çözebilirim bu sorunu?
Program izinlerini biryerden ayarlayabiliyormuyduk hatırlamıyorum ama büyük ihtimal erişime izin vermeniz gerekiyor.
Güvenlik kısmından devralmayı etkinleştir.

Açtığınız dosyaya arşiv bozuk olarak mı hata veriyor acaba.
İlk ihtimal cidden arşivin boyutu yoktur. Ondan dolayı açamıyordur.
İkinci ihtimal arşiv bozulmuştur. Onu düzeltmeniz gerekiyor.
Benim çözümüm son sürüm TR olanı indirip daha sonra WinRAR'ı açıp daha sonra arşivi seçip hangi türdeyse o türde tekrardan onar deyip kullanmanızdır.

Dosya sıkıştırırken dosya açarken alıyorum bu hatayı WinRAR seviyorum ama bu hatadan dolayı dün kaldırdım düzeltebilirsem yeniden kurarım...

Aldığım hata iletisinin resmi ektedir.

Dosya Ekleri

• 01.JPG
    01.JPG
    132 KB · Görüntüleme: 200
Dosya sıkıştırırken dosya açarken alıyorum bu hatayı WinRAR seviyorum ama bu hatadan dolayı dün kaldırdım düzeltebilirsem yeniden kurarım...

Aldığım hata iletisinin resmi ektedir.

Şu fotoğrafdaki dizini de devralın olmadı WinRAR'ı yönetici çalıştırıp deneyin yine olmazsa o dizindeki dosyada ya da klasör de erişim engeli vardır fazla bilgim yok yanlış bilgi vermek istemem denemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı